Subs (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Load
cs: Načíst

en: End Date
cs: Datum konce

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"
