Subs (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Load
hr: Učitaj

en: End Date
hr: Do datuma

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
