Subs (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
