Subs (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Link
ta: சுட்டி

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Length
ta: நீளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Load
ta: ஏற்று
