Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
