Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Length
da: Længde

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: Start Date
da: Startdato

en: Load
da: Indlæs

en: End Date
da: Slutdato

en: Pending
da: Afventer

en: Expired
da: Udløbet

en: Subscription
da: Abonnement

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Devel
da: Udvikling

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Create subscription
da: Opret abonnement

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Render
da: Rendéring

en: Create Subscription
da: Opret abonnement
