Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Load
et: Laadi

en: Pending
et: Ootel

en: Devel
et: Arendus

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Render
et: Renderdatud
