Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Length
it: Lunghezza

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: User
it: Utente

en: Active
it: Attivo

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: Load
it: Carica

en: End Date
it: Data inizio

en: Pending
it: In sospeso

en: Cancelled
it: Annullato

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Delete link
it: Link elimina

en: Edit link
it: Link modifica

en: Render
it: Presentazione

en: Delete subscription
it: Elimina iscrizione
