Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Create subscription
lt: Sukurti prenumeratą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
