Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय
