Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Length
sv: Längd

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Load
sv: Ladda

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Pending
sv: Väntar på

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Create subscription
sv: Skapa prenumeration

en: Subscription type
sv: Typ av prenumeration

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Render
sv: Generera
