Subs (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి
