Subs (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Length
ar: الطول

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Load
ar: تحميل

en: Filters
ar: المرشحات

en: Pending
ar: معلّق

en: Delete link
ar: رابط الحذف
