Subs (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Load
eu: Kargatu

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Create subscription
eu: Harpidetza sortu

en: Subscription type
eu: Harpidetza mota

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Render
eu: Errendatzea
