Subs (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Length
fi: Pituus

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Load
fi: Lataa

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Pending
fi: Odottaa

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Render
fi: Renderöi
