Subs (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Filters
nn: Filter

en: Delete link
nn: Slett lenke
