Subs (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Link
ru: Ссылка

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Length
ru: Длина

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Filter
ru: Фильтр

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Load
ru: Загрузить

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Filters
ru: Фильтры

en: Pending
ru: В ожидании

en: Expired
ru: Истекшие

en: Subscription
ru: Подписка

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Create subscription
ru: Создать подписку

en: Subscription type
ru: Тип подписки

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Render
ru: Показать

en: Items Per Page
ru: Элементов на страницу
