Subs (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Length
tr: Uzunluk

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Load
tr: Yükle

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Cancelled
tr: İptal

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
