Subs (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: <Hidden>
bo: <གབ་པ།>

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས
