Subs (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Μήκος

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Full
el: Πλήρες

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: <Hidden>
el: <Κρυφό>

en: Above
el: Από πάνω

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
