Subs (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Inline
gl: En liña

en: Filter
gl: Filtro

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Load
gl: Cargar

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Filters
gl: Filtros

en: Full
gl: Completo

en: Pending
gl: Pendente

en: <Hidden>
gl: <Oculto>

en: Above
gl: Enriba

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón
