Subs (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Filter
hu: Szűrő

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Load
hu: Betöltés

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Filters
hu: Szűrők

en: Full
hu: Teljes

en: Pending
hu: Függőben

en: Expired
hu: Lejárt

en: <Hidden>
hu: < Rejtett >

en: Above
hu: Felette

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Create subscription
hu: Feliratkozás létrehozása

en: View subscriptions
hu: Előfizetések megtekintése

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Render
hu: Formázás

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés

en: Label display
hu: Címke megjelenítése
