Subs (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Link
ja: リンク

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Length
ja: 長さ

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Active
ja: アクティブ

en: Inline
ja: インライン

en: Filter
ja: フィルター

en: Start Date
ja: 開始日

en: Load
ja: ロード

en: End Date
ja: 終了日

en: Filters
ja: フィルター

en: Full
ja: すべて

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Expired
ja: 期限切れ

en: <Hidden>
ja: <非表示>

en: Above
ja: 上部

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Create subscription
ja: 配信登録の作成

en: Subscription type
ja: 配信タイプ

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Render
ja: 出力

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化

en: Label display
ja: ラベルの表示位置
