Subs (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Filter
jv: Saring

en: <Hidden>
jv: <Umpetna>

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
