Subs (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Length
ka: სიგრძე

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Full
ka: სრული

en: Above
ka: ზემოთ
