Subs (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filters
kk: Фильтерлері
