Subs (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: <Hidden>
ku: <شارراوە>

en: Above
ku: سەرەوە
