Subs (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Load
nl: Laden

en: End Date
nl: Einddatum

en: Full
nl: Volledig

en: Pending
nl: In afwachting

en: Expired
nl: Vervallen

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: Above
nl: Boven

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Create subscription
nl: Inschrijving aanmaken

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Render
nl: Weergeven

en: Delete subscription
nl: Inschrijving verwijderen

en: Save subscription
nl: Inschrijving opslaan

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering

en: Label display
nl: Labelweergave
