Subs (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Expired
th: หมดอายุ

en: <Hidden>
th: <ซ่อน>

en: Above
th: ด้านบน

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
