Subs (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Filter
ast: Filtru

en: Filters
ast: Filtros

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
