Subs (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Inline
bs: U liniji

en: Filters
bs: Filteri

en: <Hidden>
bs: <Sakriven>

en: Above
bs: Iznad

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
