Subs (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Above
gu: ઉપર
