Subs (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Subscriptions
he: מנויים

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Filter
he: סינון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Filters
he: מסננים

en: Full
he: מלא

en: Pending
he: ממתינות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Above
he: מעל

en: Subscription
he: מנוי

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Create subscription
he: צור מנוי

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
