Subs (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Link
pl: Odnośnik

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Length
pl: Długość

en: Subscription settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Load
pl: Wczytaj

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Filters
pl: Filtry

en: Full
pl: Pełny

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: <Hidden>
pl: <Ukryte>

en: Above
pl: Ponad polem

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: Invalid user.
pl: Nieprawidłowy użytkownik.

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Create subscription
pl: Stwórz subskrybcję

en: Subscription type
pl: Typ subskrypcji

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Render
pl: Renderowanie

en: Delete subscription
pl: Kasowanie subskrypcji

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: The human-readable name of this subscription type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego rodzaju subskrypcji.

en: Make a subscription active
pl: Uaktywnij subskrypcję

en: Expire a subscription
pl: Wygaś subskrypcję

en: Cancel a subscription
pl: Anuluj subskrypcję

en: Check a subscription's status
pl: Sprawdź status subskrypcji

en: There are no subscriptions available.
pl: Brak dostępnych subskrypcji.

en: Subscription is cancelled.
pl: Subskrypcja została anulowana.
