Subs (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
