Subs (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Inline
sk: V riadku

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Load
sk: Načítať

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Filters
sk: Filtre

en: Full
sk: Plný

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Expired
sk: Vypršané

en: Workflow
sk: Postup práce

en: <Hidden>
sk: - Skrytý -

en: Above
sk: Nad

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Create subscription
sk: Vytvoriť prihlásenie

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis
