Subs (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај
