Subs (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Length
is: Lengd

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Inline
is: Innfellt

en: Filter
is: Sía

en: Load
is: Hlaða

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Filters
is: Síur

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli
