Subs (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: <Hidden>
km: <ដែល​លាក់>

en: Above
km: ខាង​លើ
