Subs (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Subscription settings
lv: Parakstīšanās iestatījumi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Filters
lv: Filtri

en: Full
lv: Pilns

en: Pending
lv: Gaida

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Above
lv: Virs

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Render
lv: Atveidot
