Subs (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: View
ps: ليد

en: Length
ps: اوږدوالى

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Above
ps: پورته
