Subs (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Length
ro: Lungime

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: Load
ro: Încarcă

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Filters
ro: Filtre

en: Full
ro: Complet

en: Pending
ro: În așteptare

en: Expired
ro: Expirat

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: <Hidden>
ro: <Ascuns>

en: Above
ro: Deasupra

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Allowed roles
ro: Roluri permise

en: Render
ro: Randare

en: Label display
ro: Afişare etichetă
