Subs (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: PayPal
ug: پايپال

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Full
ug: تولۇق

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: <Hidden>
ug: <يوشۇرۇش>

en: Above
ug: ئۈستىدە
