Subs (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Load
af: Laai

en: Pending
af: Hangende

en: Workflow
af: Werksvloei
