Subs (7.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
