Subs (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Inline
bg: В една линия

en: Filter
bg: Филтър

en: Load
bg: Зареди

en: Filters
bg: Филтри

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Execute
bg: Изпълни
