Subs (7.x-1.0-beta5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil
