Subs (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: Subscription settings
ca: Paràmetres de subscripció

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Inline
ca: En línia

en: Filter
ca: Filtra

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Load
ca: Càrrega

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Filters
ca: Filtres

en: Full
ca: Complet

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: <Hidden>
ca: <Ocult>

en: Above
ca: A sobre

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Execute
ca: Executa

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Create subscription
ca: Crea subscripció

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Render
ca: Renderitza

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta
