Subs (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Inline
eo: en linio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Full
eo: Kompleta

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: <Hidden>
eo: <Kaŝita>

en: Above
eo: Supere
