Subs (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link
fa: پیوند

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Subscription settings
fa: تنظیمات اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Inline
fa: درون خطی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Load
fa: بارگذاری

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Filters
fa: فیلترها

en: Full
fa: کامل

en: Pending
fa: معلق

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Workflow
fa: جریان کار

en: <Hidden>
fa: <مخفی>

en: Above
fa: بالا

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Manage subscriptions
fa: مدیریت اشتراک‌ها

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Create subscription
fa: ایجاد اشتراک

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش
